Výzva obyvateľom Obce Bracovce

Výzva

Obecné zastupiteľstvo v Bracovciach uznesením č. 8/2021 zo dňa 11.03.2021 vyzýva obyvateľov obce, aby vykonali opatrenia v termíne do 15.04.2021 na zabezpečenie odtoku zrážkových vôd cez rigoly popri komunikáciách a priepusty na mostíkoch. Hlavne prečistili priepusty alebo ich upravili tak, aby netvorili prekážku odtoku zrážkových vôd.

V prípade, že tieto opatrenia v horeuvedenej lehote nevykonajú, obec si vyhradzuje právo vykonať tieto protipovodňové opatrenia formou prekopania mostíkov.

S pozdravom

PhDr. Ivana Kolesnáčová

starostka obce

Dátum vloženia: 15. 3. 2021 17:55
Dátum poslednej aktualizácie: 13. 10. 2021 17:57
Autor:

O obci

Na Veľkú noc najem sa moc, na Ducha do pol brucha, na Trojíčku len trošíčku a na Jána v bruchu jama.